همکاری با در فردانش:

همکاری-با-فردانش

چه دوره‌های آموزشی را میتوانم در فردانش منتشر کنم؟

فردانش یک پلتفرم (Marketplace یا بازارگاه) آموزشی ست و دوره‌های آموزشی با موضوعات زیر میتواند در آن منتشر شوند:

  • بلاکچین (مفاهیم پایه و برنامه نویسی)
  • برنامه‌نویسی وب و تکنولوژی های وابسته
  • سایر آموزش ها با محوریت IT

شرایط مالی همکاری چگونه است؟

فردانش با مدرسان، بصورت مشارکتی همکاری می کند، و بصورت پیش فرض سهم مدرس از درآمد فروش دوره‌های آموزشی ۷۰٪ است. در خریدهایی که در بازه فروش ویژه و با استفاده از تخفیف یا بن خرید صورت میگیرد. مبلغ نهایی پرداخت شده مبنای محاسبه سهم طرفین خواهد بود. به عنوان مثال اگر قیمت یک دوره آموزشی ۲۰۰هزار تومان باشد، و با کد تخفیف ۵۰٪ فروش صورت گرفته باشد، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان مبنای محاسبه سهم مدرس خواهد بود. (سهم مدرس ۷۰ هزار تومان و سهم فردانش ۳۰ هزار تومان)

گروه آموزشی فردانش برای دوره‌هایی که بصورت رایگان منتشر شوند، هزینه‌ای دریافت نخواهد کرد.

محتوای آموزشی چگونه ارزش گذاری می‌شوند؟

قیمت فروش دوره آموزشی توسط مدرس دوره مشخص می شود. البته فردانش با توجه به روند فروش دوره‌ها پیشنهادات اصلاحی ارائه خواهد نمود ولی در نهایت، مدرس قیمت نهایی را تعیین میکند.

همکاری-با-فردانش

مدت زمان تسویه حساب مالی چگونه ست؟

به صورت منظم و در پایان هر ماه شمسی، سهم فروش هر یک مدرسان محاسبه می شود. نهایتا تا 10 روز کاری پرداخت به حساب معرفی شده توسط مدرس صورت خواهد پذیرفت. مدرسان در داشبورد خود در فردانش، می توانند از اطلاعات فروش دوره‌های آموزشی خود مطلع شوند.(این قابلیت در حال توسعه ست).

فرآیند همکاری با فردانش

1 - تکمیل فرم زیر:

تدریس در فردانش

2 - پس از دریافت اطلاعات فرم و بررسی آن کارشناسان فردانش جهت تائید انتشار دوره با شما تماس خواهند گرفت.

3 - دانلود فایل پیشنویس قرارداد (از اینجا)، تکمیل آن توسط مدرس و ارسال نسخه PDF آن به آدرس info@fardanesh.ir . دقت نمایید که از طریق ایمیل مدرس که در قرارداد معرفی شده است ارسال گردد.

4 - تکمیل فرم محتوای متنی دوره (از اینجا)

5 - ارسال محتوای آموزشی و فایل های مربوطه

نکات مهم

  • هیچ‌گونه تغییری (ویدیو، صدا و کیفیت و...) در محتوای دوره توسط فردانش صورت نخواهد پذیرفت و فایل آموزشی داخل سایت بارگزاری می‌شود.
  • هر دوره ‌‌آموزشی باید دارای ویدیوی «معرفی دوره» باشد، در غیر این صورت اولین ویدیو، به عنوان ویدیوی معرفی، به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
  • مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.
همکاری-با-فردانش