مدرسه بلاک چین فردانش

فناوری بلاک چین به عنوان یکی از محبوب ترین نوآوری های دهه اخیر, توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است و باعث شده که نه تنها برنامه نویسان و متخصصان حوزه آی‌تی بلکه افرادی که تجربه و سابقه ای در زمینه برنامه نویسی ندارند هم به شکلی علاقمند به ورود به این حوزه شده‌اند.

عدم آگاهی کافی نسبت به قابلیت‌های این تکنولوژی باعث شده است که مفهوم بلاکچین اخیراً مترادف با واژه هایی شبیه بیت کوین یا ارز دیجیتال در فضای عمومی جامعه استفاده شود. واقعیت این است که موارد استفاده از بلاکچین بسیار فراتر از تراکنش های مالی میباشد و شرکت‌ها می‌توانند از این تکنولوژی در جهت ایمن کردن فرایند هایی که احتیاج به اعتماد دارند استفاده کنند.

تنوع تکنولوژی های استفاده شده در این حوزه کار را برای افرادی که می‌خواهند وارد بررسی بلاک‌چین شوند سخت می‌کند و این ایده شروع راه اندازی مدرسه بلاکچین بود.

چشم انداز ما این است که شرایطی را برای جامعه برنامه نویسان و علاقه‌مندان به تکنولوژی و بلاک چین فراهم کنیم تا بتواند ضمن آشنایی با تکنولوژی های روز در حوزه بلاک چین, از آن در مسیر کسب درآمد هم استفاده کنند.

مدرسه بلاک چین تلاشی برای حرکت به سوی آینده ای بهتر و پایدار با قدرت آموزش است.

دوره های آموزشی را در مدرسه بلاکچین به شما کمک می کند تا تجربه عملی استفاده از بلاکچین های مختلف مانند Ethereum, Tron, BSC, EOS, Hyperledger و نحوه پیاده سازی اپلیکیشن های غیر متمرکز بر روی آنها را فرا بگیرید.

دوره های آموزشی بلاک چین
در این دوره به مفاهیم مقدماتی و ساختار زبان سالیدیتی جهت توسعه قراردادهای هوشمند، می‌پردازیم و طی آن شما به تمامی مطالب پایه زبان سالیدیتی شامل: ماهیت پروژه‌های بلاکچین و بازار کار آن، ساختار ، قراردادهای هوشمند، تعریف توابع و اصلاح کننده‌های تابع در سالیدیتی، کتابخانه جاوا اسکریپتی web3.js برای ارتباط بلاکچین و رابط کاربری آشنا می‌شوید
در این دوره آموزشی تمام مراحل مربوط به طراحی و توسعه یک اپلیکیشن غیر متمرکز high-risk، اعم از توسعه قرارداد هوشمند، و همچنین اپلیکیشن وب، به صورت کاربردی و پروژه محور آموزش داده می‌شود: توسعه قراردادهای هوشمند، انتشار قرارداد هوشمند نوشته شده بر روی بلاک چین ترون، شیوه اتصال یک اپلیکیشن وب به قرارداد هوشمند، صدا زدن توابع و همچنین خواندن رویدادها
این دوره اولین دوره جامع به زبان فارسی یا حتی درانگلیسی ست، که در آن ساخت یک اپلیکیشن غیر متمرکز نظرسنجی (Polling DApp) متصل به توکن TRC20 آموزش داده می‎شود. در این اپلیکشن، توکن توسط قرارداد هوشمند کنترل می‌شود و به کاربرانی که در نظرسنجی شرکت کرده باشند، 16 هزار توکن بعنوان پاداش داده خواهد شد.
کاملترین دوره آموزشی برنامه نویسی اپلیکیشن های غیرمتمرکز بر روی بلاکچین اتریوم, شامل تمام مراحل طراحی و انتشار قرارداد, توسعه وب اپلیکیشن و اتصال به قرارداد هوشمند, استفاده از جدیدترین راه حل ها و کتابخانه ها

مشاوره تخصصی در حوزه بلاکچین

فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.