آموزش برنامه نویسی پایتون مقدماتی

آموزش برنامه نویسی پایتون مقدماتی

160,000 تومان

160,000 تومان

در این دوره میاموزیم

دانستن زبان برنامه نویسی فارغ از این که چه هدفی برای آینده ترسیم کرده باشیم امری ضروری میباشد؛ این که فرد بخواهد در مقاطع بالاتر تحصیل کند و یا این که بخواهد در بازار کار فرصت شغلی مناسبی داشته باشد تا حدود بسیار زیادی به دانستن زبان برنامه نویسی بستگی دارد. زبان برنامه نویسی پایتون هم اکنون معروف ترین و پر استفاده ترین زبان برنامه نویسی است که علاقه مندان و برنامه نویسان زیادی از سراسر جهان از آن استفاده میکنند.

توضیحات بیشتر

آموزش پایتون مقدماتی در ۶ فصل و شامل ۱۵ ویدیو آموزشی می باشد همچنین برای هر یک از افرادی که نسبت به تهیه محصول اقدام کنند یک جلسه رفع اشکال به صورت رایگان و کاملا خصوصی برگزار خواهد شد. دانستن زبان برنامه نویسی فارغ از این که چه هدفی برای آینده ترسیم کرده باشیم امری ضروری میباشد؛ این که فرد بخواهد در مقاطع بالاتر تحصیل کند و یا این که بخواهد در بازار کار فرصت شغلی مناسبی داشته باشد تا حدود بسیار زیادی به دانستن زبان برنامه نویسی بستگی دارد. زبان برنامه نویسی پایتون هم اکنون معروف ترین و پر استفاده ترین زبان برنامه نویسی است که علاقه مندان و برنامه نویسان زیادی از سراسر جهان از آن استفاده میکنند. آموزش پایتون مقدماتی در ۶ فصل تهیه و تنظیم شده است تا نیاز علاقه مندان به زبان پایتون را پاسخ گوید، این دوره برای کلیه افرادی که هیچ آشنایی با زبان پایتون ندارند و سابقه برنامه نویسی هم ندارند تا دوستانی که از قبل اطلاعاتی در جوزه پایتون دارند و میخواهند سطح برنامه نویسی خود را ارتقا ببخشند مناسب می باشد. در فصل اول مقدمات پایتون و برنامه نویسی آموزش داده خواهد شد و پکیج مورد نیاز (anaconda) نصب خواهد شد. در فصل دوم وارد حیطه برنامه نویسی میشویم و با دستورات شرطی آشنا میشویم، در فصل سوم حلقه ها، در فصل چهارم توابع ، در فصل پنجم داده ساختار ها و در فصل ششم شیئ گرایی را خواهیم داشت. در این دوره کلیه مهارت های لازم آموزش داده خواهند شد و در پایان شما این توانایی را خواهید داشت که از زبان پایتون در بازار کار و یا در حوزه تحقیقات و پژوهش استفاده کنید.

مقدمات پایتون و نصب پکیج‌های مورد نیاز

فصل 1/ 2 درس/61 دقیقه

ورود به حیطه برنامه نویسی و آشنایی با دستورات شرطی

فصل 2/ 2 درس/56 دقیقه

حلقه ها

فصل 3/ 3 درس/79 دقیقه

توابع

فصل 4/ 3 درس/91 دقیقه

داده ساختار ها

فصل 5/ 3 درس/78 دقیقه

شیئ گرایی

فصل 6/ 2 درس/46 دقیقه

160,000 تومان

160,000 تومان

1 نظر

user
ثبت نظر 1400-02-23 hadi shahbazi
سلام نه اسم فایل هات رو مرتبت کردی برای دانلود بعد از دانلود معلوم نیست چی هست کی هست... نه توی ویدیو هات میگی که این چندمین قسمت دوره هست بغیر از قسمت اول و دوم.. فقط فصل هآرو میگی.. لطفا ویدیو های استاد فرزام رو به دقت مشاهده کن و الگوی خودت قرار بده هم توی آموزش هم توی تدوین ویدیو هات و ب این نکات ریز و مهم توجه بفرما... خسته ام نباشی
160,000 تومان

160,000 تومان

فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.