دوره آموزش مقدماتی MS SQL Server

دوره آموزش مقدماتی MS SQL Server

100,000 تومان

85,000 تومان

در این دوره میاموزیم

شما با مشاهده این دوره قادر خواهید بود تا با زبانی بسیار ساده و مثال های کاربردی، با موضوع مدیریت داده ها و گزارش سازی در SQL Server آشنا شوید و با تلفیق آن (در دوره های بعدی) با MS Aceess برنامه های کاربردی سریع و امن تولید کنید.

توضیحات بیشتر

مدیریت امن، کارامد و منعطف داده های شخصی یا سازمانی نیاز همه سازمان های پیشرو و مدرن می باشد و افرادی که با این دانش مسلط باشند، مراتب ارتقاء شغلی را سریع تر و آسان تر طی می کنند. هدف نهایی ما آموزش ساخت برنامه های کاربردی تلفیقی با استفاده از MS SQL Server (به عنوان نگهدارنده اطلاعات) و MS Access (به عنوان رابط گرافیکی کاربر) می باشد. برای رسیدن به این منظور این دوره را طراحی کردیم و قصدمان این است که اطلاعات ضروری و مورد نیاز را به شما منتقل کنیم و دوست نداریم که شما را با انبوهی از اطلاعات غیر مفید سردرگم کنیم. به ما اعتماد کنید و از یادگیری MS SQL Server ترس نداشته باشید. هر چند که موضوعات آموزش داده شده در این دوره بر روی همه نسخه های SQL Server قابل استفاده است، ولی ما نسخه Microsoft SQL Server 2014 را برای آموزش انتخاب کرده ایم. پیش نیاز های دوره : این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و شما با سطح آشنایی عمومی کامپیوتر، قادر خواهید بود که از محتوای این دوره استفاده کنید. با این وجود بهتر است که قبل از شروع این دوره، با نرم افزار Microsoft Access آشنا باشید. (پیشنهاد می کنیم که دوره جامع اکسس فردانش را مشاهده کنید) البته برای اثر گذاری بهتر، ما تقریبا همه مطالب ضروری در مفهوم بانک اطلاعاتی را با نگاهی نو مرور می کنیم. بنابراین اگر در اکسس خیلی تازه کار نیستید و کمی از زمان آشنایی شما با اکسس می گذرد، این دوره یقینا برای شما مناسب است. اطلاعات کلی دوره : دوره آموزش مقدماتی MS SQL Server در هجده قسمت تهیه شده که مدت ویدئوی هر قسمت به طور میانگین ۱۸ دقیقه می باشد. در فایل پیوست شده به هر قسمت، علاوه بر ویدئوی آموزشی (با کیفیت بالا) فایل های کار شده در ویدئو نیز گنجانده شده است.

تک فصل

فصل 1/ 18 درس/342 دقیقه

100,000 تومان

85,000 تومان

دوره های بیشتر از این مدرس

2 نظر

user
ثبت نظر 1399-09-10 shosho
سلام وقتتون بخیر ببخشید من میخوام در اکسس یک برنامه برای مدیریت اموال اعم از ثبت اطلاعات اموال در سیستم و ... نوشت آشنایی مقدماتی با اکسس را دارم باید از کدوم آموزش برای کد نویسی در اکسس استفاده کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید
ثبت نظر
رضا یحیی پور 1399-09-16 03:30:00

سلام وقتتون بخیر ما در <a href=""https://www.fardanesh.ir/courses/ms-access/"">آموزش اکسس </a>دو دوره داریم یکی دوره جامع و یکی دوره پیشرفته که از این لینک می تونید مشاهده‌شون کنید: https://www.fardanesh.ir/courses/ms-access/ در بازه تخفیف هستیم. اگر مایل بودید تفاوت دوره ها رو بدونید، یک مقاله درسایت هست که پیشنهاد می کنم یه نگاه بهش بندازید. موفق باشید

100,000 تومان

85,000 تومان

فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.