دوره پیشرفته برنامه نویسی اکسل

دوره پیشرفته برنامه نویسی اکسل

99,000 تومان

75,000 تومان

در این دوره میاموزیم

زبان VBA یا Visual Basic For Application از سوی مایکروسافت برای توسعه اکسل و دیگر محصولات آفیس استفاده می شود.به دلیل وسعت کاربرد ماکرو نویسی اکسل، امروزه دانش اولیه این موضوع به زبان فارسی در منابع مختلف ارائه شده و در دسترس همگان قرار دارد. ولی مطالب تخصصی تر متاسفانه تا کنون ارائه نشده و این موضوع انگیزه ما شد تا با طراحی و تدوین این دوره کمک کنیم که دانش تخصصی در موضوع برنامه نویسی اکسل فراگیر شود.

توضیحات بیشتر

زبان VBA یا Visual Basic For Application از سوی مایکروسافت برای توسعه اکسل و دیگر محصولات آفیس استفاده می شود.به دلیل وسعت کاربرد ماکرو نویسی اکسل، امروزه دانش اولیه این موضوع به زبان فارسی در منابع مختلف ارائه شده و در دسترس همگان قرار دارد. ولی مطالب تخصصی تر متاسفانه تا کنون ارائه نشده و این موضوع انگیزه ما شد تا با طراحی و تدوین این دوره کمک کنیم که دانش تخصصی در موضوع برنامه نویسی اکسل فراگیر شود. اگر تجربه عملی در موضوع ماکرو نویسی ندارید، پیشنهاد می کنیم که به عنوان پیش نیاز، دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل ۲۰۱۶ را مشاهده بفرمایید. معرفی دوره : مطالب این دوره کاملا کاربردی است، و بر اساس نیاز های عملی شما طراحی شده است. در هر قسمت یک یا چند مثال کاربردی مطرح شده که متناسب با سرفصل های هر قسمت، چالش های واقعی را مطرح کرده و به آنها پاسخ می دهد. در تولید این محتوا عللاوه بر تجربه چندین ساله در موضوع پروژه های ماکرو نویسی اکسل، از کتابهای مرجع جدید در این موضوع هم بهره برده ایم و مثال های این دوره، پیاده سازی بومی شده از کتب مرجع و آمیخته با تجربه شخصی مدرس دوره می باشد و یک بار دیگر ادعا می کنیم که مجموعه پیش روی شما (دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل ۲۰۱۶ به همراه دوره پیشرفته برنامه نویسی اکسل ۲۰۱۶) کامل ترین دوره آموزش برنامه نویسی یا ماکرو نویسی اکسل در زبان فارسی می باشد. سوال های متداول : این دوره پیش نیاز دارد؟ بلی، کسی که مایل به مشاهده این دوره است، باید با موضوع برنامه نویسی در اکسل آشنا باشد. پیشنهاد می کنیم که دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل ۲۰۱۶ ما را مشاهده بفرمایید. این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ مخاطب این دوره کاربران حرفه ای اکسل هستند که تجربه برنامه نویسی اکسل را دارند و می خواهند مهارتشان افزایش پیدا کند. این دوره عنوان “دوره پیشرفته” دارد و این یعنی که ما برای مدیریت زمان و ارائه مطالب بیشتر مجبور شدیم که بخشی از کد های هر قسمت را از پیش تهیه کنیم. البته که توضیحات کافی ارائه برای همه کد ها اراده شده ولی سرعت ارائه، نبت به دوره مقدماتی بیشتر است. نتیجتا قبل از تهیه این دوره بدانید که محتوای این دوره جدی، پیشرفته و سنگین است !. البته اگر به زبان ما آشنا باشید، می دانید که مطالب سنگین را با بیانی ساده و قابل درک ارائه می کنیم. پس نگران نباشید ! در صورت تهیه دوره، سوال های ما را چگونه پاسخ می دهید ؟ گروه پرسش و پاسخ ما در تلگرام و همچنین بخش نظرات در انتهای هر قسمت، محلی است که می توانید سوال های خود را مطرح کنید. ما در حد توان و البته دوستان دیگر تجربیات خود را به اشتراک می گذارند و سعی می کنیم که در مسیر یاد گیری، به هم کمک کنیم. شیوه تدریستون چطوره؟ برای آشنایی شما با زبان و شیوه تدریس ما، پنج قسمت اول دوره مقدماتی برنامه نویسی اکسل را به صورت رایگان در اختیارتان قرار داده ایم.

مفاهیم پیشرفته برنامه نویسی اکسل

فصل 1/ 3 درس/78 دقیقه

طراحی پیشرفته فرم در اکسل

فصل 2/ 3 درس/79 دقیقه

مدیریت پوشه ها و فایلهای ویندوز توسط اکسل

فصل 3/ 2 درس/51 دقیقه

مدیریت نمودار ها از طریقVBA

فصل 4/ 1 درس/25 دقیقه

اتصال به دیگر برنامه های ویندوز یا وب (شامل آفیس و ...)

فصل 5/ 3 درس/78 دقیقه

فصل پایانی

فصل 6/ 2 درس/54 دقیقه

99,000 تومان

75,000 تومان

دوره های بیشتر از این مدرس

8 نظر

user
ثبت نظر 1398-04-28 behzad Beik
سلام و عرض ارادت ، مهندس برای انتخاب اخرین سطر از یک جدول چه کدی رو پیشنهاد میکنید؟
ثبت نظر
رضا یحیی پور 1398-05-05 04:30:00

پیشنهاد میکنم از name manager و تعریف فرمول offset استفاده بفرمایید

ثبت نظر 1397-04-10 کوروش حسینی
سلام و درود و خسته نباشید . استاد عزیز چرا آموزش نرم افزار تحت وب رو آموزش نمیدید ؟ اگه این سوپرایز رو برای ما بگذارید بسیار ممنون میشیم .
ثبت نظر 1397-09-01
ممنونم از نشرات ارزنده شما واقعا یک خدمت است که هیچ فرد فراموش نخواهد کرد هم چنان خواهان برنامه های دیزاینین همچو برنامه های ارزنده را باز هم سپاس از تک تک شما عزیزان خورسند باشید
ثبت نظر
رضا یحیی پور 1397-09-01 03:30:00

سپاس

ثبت نظر 1399-09-07 Ali ghasemi nezhad
سه دوره ماکرو نویسی وجود دارد، مقدماتی، پیشرفته و دوره جامع این دوره ها چه تفاوت اساسی با هم دارند؟
ثبت نظر
رضا یحیی پور 1399-09-08 03:30:00

سلام در حقیقت دوره های مقدماتی و پیشرفته بروز شده دوره ماکرو نویسی هستند (شما دوره های مقدماتی و پیشرفته رو مشاهده کنید لطفا)

ثبت نظر 1399-09-18 مرتضی منیعی
سلام خدمت استاد فرزام عزیز بزرگوار نظر شخصی من در مورد مجموعه آموزشی vba اکسل اینه که بازم جاداره قسمت سوم پیشرفته تر وی بی اکسل را ارائه بدید . خواهش می کنم اگه براتون مقدوره این پک را بسازید با تشکر و احترام
99,000 تومان

75,000 تومان

فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.