آموزش توسعه dapp نظرسنجی روی بلاکچین ترون با React

آموزش توسعه dapp نظرسنجی روی بلاکچین ترون با React

600,000 تومان

550,000 تومان

در این دوره میاموزیم

در این دوره یک اپلیکیشن نظرسنجی رو روی بلاکچین ترون بصورت 0 تا 100 توسعه خواهیم داد. ما توی این اپلیکیشن می تونیم یه نظر سنجی ایجاد کنیم براش متن سؤال و یک سری گزینه تعریف کنیم اگر متصل باشیم به wallet tronlink، و ترون کافی داشته باشیم می تونیم این نظر سنجی رو ایجاد کنیم و بعد تو لیست نظرسنجی ها ببینیمش می تونیم تو یه نظر سنجی شرکت کنیم و رأی بدیم به گزینه های موجود و بابت رأی دادن تو یه نظر سنجی، یه توکن TRC20 داریم که به عنوان جایزه 16 هزار توکن به هر آدمی که توی نظرسنجی شرکت کنه به عنوان پاداش داده میشه

توضیحات بیشتر

موضوع این دوره توسعه یک اپلیکیشن نظر سنجی روی بلاک چین ترون هست دراینجا دمویی از این اپلیکیشن ارائه شده که درک بهتری ازش داشته باشید.

ما توی این اپلیکیشن می تونیم یه نظر سنجی ایجاد کنیم براش متن سؤال و یک سری گزینه تعریف کنیم اگر متصل باشیم به valet tronlink، و ترون کافی داشته باشیم می تونیم این نظر سنجی رو ایجاد کنیم و بعد تو لیست نظرسنجی ها ببینیمش می تونیم تو یه نظر سنجی شرکت کنیم و رأی بدیم به گزینه های موجود و بابت رأی دادن تو یه نظر سنجی، یه توکن TRC20 داریم که به عنوان جایزه 16 هزار توکن به هر آدمی که توی نظرسنجی شرکت کنه به عنوان پاداش داده میشه برای کامپایل و انتشار قرارداد هوشمند از فریم ورک Tronbox استفاده شده و در لایه وب، ما از فریم ورک React استفاده کردیم که خب جزء محبوب ترین فریم ورک های توسعه وب اپلیکیشن هست. ما یه دوره داریم یه دپ high-risk توی سایت فردانش، اونجا تمام قدم ها رو گفتیم، این دوره یه جورایی می تونه تکمیلی اون دوره محسوب بشه این دوره اولین دوره در زبان فارسی یا حتی در زبان انگلیسی ست که این میزان از جامعیت رو داره. به واقع کاملترین دوره ی A to Z ساخت یک دپ نظر سنجی ست که به توکن TRC20 متصله و توکن توسط قرارداد هوشمند کنترل میشه. می تونید از لینک زیر بهش دسترسی پیدا کنید.

آشنایی با ابزارهای توسعه قرارداد هوشمند بر روی بلاک چین ترون

فصل 1/ 6 درس/41 دقیقه

قرارداد هوشمند نظر سنجی

فصل 2/ 17 درس/127 دقیقه

اضافه کردن توکن TRC20به پروژه

فصل 3/ 9 درس/82 دقیقه

توسعه React Application و اتصال آن به قرارداد هوشمند

فصل 4/ 25 درس/207 دقیقه

اصطلاحات پروژه و حرکت به سمت قدم های بعدی

فصل 5/ 7 درس/43 دقیقه

600,000 تومان

550,000 تومان

دوره های بیشتر از این مدرس

0 نظر

user
600,000 تومان

550,000 تومان

فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.