آموزش فریم ورک Asp.Net Unique Architecture (AUA)

آموزش فریم ورک Asp.Net Unique Architecture (AUA)

0 تومان

0 تومان

در این دوره میاموزیم

استفاده ازفریم ورک AUA موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و همچنین امکان توسعه ی نرم افزار به شکلی ساده و سریع، را فراهم می کند. با کمک فریم ورک AUA آیوآ می توان به راحتی کدنویسی بهتر، سریع تر، منظم تر و با تمرکز بالاتری داشته باشیم. این فریم ورک بر اساس مفاهیم، ساختار ها و معماری های جدید و به روز نوشته شده است.

 AUA یک فریم ورک ساده و سبک برای تولید پروژه های با هر مقیاس (کوچک و بزرگ) است و در این دوره به صورت کامل با این فریم ورک آشنا خواهید شود و به راحتی میتوان برنامه های خود را توسعه داد.

 

توضیحات بیشتر

معرفی فریم ورک Asp.Net Unique Architecture (AUA)

پروژه های نرم افزاری، نیازمند تغییرات و بروزرسانی های مداوم هستند. در صورتی که ساختار توسعه درست نباشد مانع از تغییرات و گسترش می شود و در بیشتر مواقع باعث انجام کارهای اضافه یا بازنویسی پروژه از اول می شود. برای رهایی از پیچیدگی و انجام کارهای تکراری که عمدتا برنامه نویسان و توسعه دهندگان با آن روبرو هستند که این امر نیز ناشی از عدم همخوانی کدها در سطوح مختلف برنامه می باشد، ما نیازمند یک ساختار یکپارچه و ساده جهت نوشتن پروژه های نرم افزاری هستیم که با کمک آن بتوان بخشی از پیچیدگی را مخفی و روی بیزینس کار تمرکز نمود. برای مثال فریم ورک Bootstrap یک فریم ورک بسیار مفید برای Front End می باشد که کمتر کسی ترجیح میدهد برای طراحی از فریم ورک هایی مثل Bootstrap استفاده نکند و از ابتدا تمام طراحی خود را با CSS بنویسد. برای قسمت End Back نیز این گونه است که یک فریم ورک ساده و همه منظوره می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کند و باعث تولید کد با کیفیت بالا و یک معماری یک نواخت شود. فریم ورک به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بر اساس الگوی مناسب و یکپارچه پروژه خود را توسعه دهند. فریم ورک باید از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد تا برنامه نویس بتواند با تکیه بر ساختار قدرتمند آن هر گونه تغییر مورد نیاز را اعمال کند.

چرا فریم ورک؟

سیستم‌های نرم‌افزاری ساخته‌ می‌شوند تا اهداف تجاری سازمان‌ها را برآورده کنند و معماری پلی بین این اهداف تجاری و سیستم نهایی ایجاد می‌کند. افزایش پیچیدگی در طراحی و تولید سیستم‌های نرم‌افزاری، علاوه بر بالا رفتن هزینه و زمان موجب تولید سیستم‌هایی با کیفیت پایین و خطاهای زمان اجرای زیاد می‌شود. برای غلبه‌بر مشکل پیچیدگی سیستم‌های نرم‌افزاری و نیز کاهش خطا درکد تولید شده، استفاده از فریم ورک ها توصیه می‌شود.یکی از مشکلات شرکت های نرم افزاری، نداشتن ساختار درست برای توسعه پروژه های خود می باشد. در نتیجه در بیشتر مواقع کد های پیچیده و در هم تنیده را تولید نموده اند که ایجاد تغییر در یک بخش از پروژه، بخش های دیگر را بشدت تحت تاثیر قرار داده یا از کار می اندازد. بنابر این نداشتن ساختار درست برای توسعه امکان به روز رسانی کد های قبلی را غیر ممکن و بهره وری تیم را تقریبا به صفر می رساند.دلیل این امر نیز تفاوت در نحوه ی کد نویسی و نداشتن ساختار و معماری می باشد. در ابتدای کار باید تیم توسعه بر روی یک سری قوانین و ساختار های توافق کند. الگوهای معماری نتایج تجربیات یک برنامه نویس نیست، بلکه حاصل تجربیات صدها برنامه نویس و طراحی حرفه ای است که در طول سال های بسیار به دست آمده اند. فریم ورک ابداع شده یا اختراع شده نیست، بلکه بازخورد طراحی ها و کد نویسی های مجدد است که برنامه نویسان در پروژه های مختلف برای کسب بیشترین انعطاف پذیری، توسعه پذیری و قابلیت استفاده ی مجدد با آن ها درگیر بوده اند.استفاده از فریم ورک باعث می شود که کد های تولید شده ساده، انعطاف پذیر و قابلیت گسترش بیشتری داشته باشند. با استفاده از فریم ورک می توان در زمان و هزینه صرفه جویی کرد و همچنین مستند سازی و نگهداری سیستم نیز آسانتر می شود.

یک فصل

فصل 1/ 27 درس/299 دقیقه

  رایگان

0 نظر

user
  رایگان
فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.