دوره جامع توسعه Dapp تامین مالی جمعی روی بلاکچین اتریوم

دوره جامع توسعه Dapp تامین مالی جمعی روی بلاکچین اتریوم

1,150,000 تومان

985,000 تومان

در این دوره میاموزیم

کاملترین دوره آموزشی برنامه نویسی اپلیکیشن های غیرمتمرکز بر روی بلاکچین اتریوم, شامل تمام مراحل طراحی و انتشار قرارداد, توسعه وب اپلیکیشن و اتصال به قرارداد هوشمند, استفاده از جدیدترین راه حل ها و کتابخانه ها در این دوره توسعه یک اپلیکیشن غیر متمرکز «تامین مالی جمعی» در شبکه اتریوم، آموزش داده می‌شود. تامین مالی جمعی (Crowdfunding) راهی برای جمع آوری پول از تعداد زیادی از مردم است. گروه های بزرگی از مردم سرمایه گذاری های فردی کوچک را گرد هم می آورند تا سرمایه مورد نیاز برای شروع یک شرکت یا پروژه را فراهم کنند. افراد، موسسات خیریه یا شرکت ها می توانند یک کمپین برای اهداف خاص ایجاد کنند و هر کسی می تواند مشارکت داشته باشد.

توضیحات بیشتر

یکی از چالش های پیش روی موضوع تامین مالی جمعی، عدم وجود اعتماد کافی بین واسطه هایی است که می خواهند با یا بدون نفع شخصی چنین کمپین هایی را راه اندازی کنند و اینجا دقیقاً نقطه ای است که بلاک چین می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
به طور مثال در مورد کمپین هایی که با اهداف خیریه راه اندازی می شوند، گاهی اوقات عدم وجود اعتماد مبنی بر اینکه مبالغ دریافت شده به نیازمند واقعی برسد، باعث کاهش نرخ مشارکت مردم می شود این درحالیست که پیاده سازی این موضوع بر بستر بلاکچین و شفافیت ساختاری کمپین می‌تواند اعتماد عمومی را جلب کند.
مثال دیگر در موضوع تامین مالی جمعی، استفاده از سیستم‌های پاداش دهی (مانند سهام مشارکت) برای ترغیب مردم به مشارکت است. پیاده سازی موضوع بر بستر بلاکچین به راحتی و با استفاده از مفهوم توکن امکان‌پذیر است و می‌تواند سبب ترغیب مردم به مشارکت در کمپین های تامین مالی شود.

در این دوره ما از بلاک چین اتریوم برای انتشار کمپین های تامین سرمایه استفاده کردیم و پارامترهای تعریف شده برای هر کمپین به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند کمپینی با مشخصه های خاص خود راه اندازی کنند. مشخصه هایی مانند:

 • امکان تعیین نوع کمپین (KIA،AON)
 • امکان تعیین محدوده تاریخ برای کمپین
 • تنظیم قابلیت امکان برداشت قبل از تاریخ پایان کمپین
 • و ...

این یک دوره کامل طراحی و توسعه اپلیکیشن غیر متمرکز می باشد و تمام مراحل مورد نیاز برای ایجاد یک اپلیکیشن و انتشار آن بر بستر وب در این دوره پوشش داده شده اند. 

تکنولوژی ها، کتابخانه ها و فریم ورک های مورد استفاده در این پروژه:

 • Web3.js
 • Truffle
 • Infura
 • Metamask
 • React
 • Web3-react
 • React Material UI

چه پیش نیازهایی برای گذراندن این دوره لازم است ؟

برای گذراندن این دوره باید دانش پایه در موضوع برنامه نویسی وب داشته باشید و با کلید واژه هایی مانند HTML، CSS، Javascript آشنا باشید. آشنایی با زبان برنامه نویسی سالیدیتی مزیت محسوب می‌شود ولی ضروری نیست. البته ما در قالب یک دوره جامع به آموزش زبان سالیدیتی پرداخته ایم که مشاهده آن می تواند به شما در درک بهتر این دوره کمک کند.

آیا بعد از گذراندن این دوره می توانیم یک DAPP را نوشته و منتشر کنیم ؟

این دوره بدون تردید کامل ترین دوره منتشر شده در زمینه توسعه DAPP بر روی بلاک چنین اتریوم می باشد و تمام مراحل آنالیز،توسعه، تست و انتشار یک DAPP را شامل می شود. 
 

معرفی پروژه، ابزارها، چارچوب‌ها

فصل 1/ 8 درس/84 دقیقه

دیباچه

توسعه قرارداد هوشمند پروژه

فصل 2/ 4 درس/60 دقیقه

smart contract

توسعه وب اپلیکیشن

فصل 3/ 8 درس/102 دقیقه

web application

برقراری ارتباط بین وب اپلیکیشن و قرارداد هوشمند

فصل 4/ 7 درس/120 دقیقه

Relation between Dapp & web application

بهبود پروژه، انتشار قرارداد و وب اپلیکیشن

فصل 5/ 5 درس/66 دقیقه

Publish
1,150,000 تومان

985,000 تومان

دوره های بیشتر از این مدرس

0 نظر

user
1,150,000 تومان

985,000 تومان

فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.