دوره جامع آموزش Microsoft Visio

دوره جامع آموزش Microsoft Visio

69,000 تومان

50,000 تومان

در این دوره میاموزیم

شما می توانید به عنوان یک مهندس کامپیوتر، از ویزیو برای رسم انواع نمودار های طراحی شبکه یا نرمافزار استفاده کنید. به عنوان مهندس عمران می توانید پلن های ساختمانی در ویزیو طراحی کنید. به عنوان یک کارمند اداری می توانید انواع فلوچارت ها یا نمودارهای سازمانی را در ویزیو رسم کنید و همینطور کاربرد های دیگر برای رشته های دیگر

توضیحات بیشتر

برنامه Microsoft Visio به عنوان قویترین برنامه رسم انواع دیاگرام از سوی شرکت مایکروسافت ارائه شده و برای متخصصان رشته های مختلف کاربرد دارد. شما می توانید به عنوان یک مهندس کامپیوتر، از ویزیو برای رسم انواع نمودار های طراحی شبکه یا نرمافزار استفاده کنید. به عنوان مهندس عمران می توانید پلن های ساختمانی در ویزیو طراحی کنید. به عنوان یک کارمند اداری می توانید انواع فلوچارت ها یا نمودارهای سازمانی را در ویزیو رسم کنید و همینطور کاربرد های دیگر برای رشته های دیگر بدون هیچ پیش نیازی می توانید این دوره را مشاهده کنید و بعد از مشاهده ویدئوهای این دوره، قادر خواهید بود انواع نمودار را با تسلط بالا رسم کنید. معرفی برنامه و محیط Microsoft Visio 2016 سرفصل های دوره : روشهای انتخاب اشیاء برقراری ارتباط بین اشیاء با استفاده از Connector ها رسم انواع نمودار ایجاد نمودارهای سازمانی (Organization Chart) ایجاد دیاگرام TimeLine ایجاد دیاگرام تقویم ایجاد دیاگرام های نقشه رسم نمودار گانت ایجاد PivotDiagram کار با لایه ها کار یا Shape Data ایجاد انواع داده برای Shape ها مدیریت فیلد های داده کار با داده های Visual ورود و خروج Shape Data تنظیمات صفحه تهیه خروجی دلخواه از دیاگرام ایجاد Shape و Stancil سفارشی و ….

تک فصل

فصل 1/ 9 درس/187 دقیقه

69,000 تومان

50,000 تومان

دوره های بیشتر از این مدرس

2 نظر

user
ثبت نظر 1397-07-29
سلام چراامکان ثبت نام نیست من باتمام ایمیل هام تلاش کردم اما مدام پیام خطا میاد الان چی کارکنم؟؟
ثبت نظر
رضا یحیی پور 1398-03-18 04:30:00

مشکلی نداره

69,000 تومان

50,000 تومان

فردانش

فردانش مجموعه ای از دوستان هم دل در حوزه IT است که میخواهند داشته ها و تجربیات خود را در قالب محتوای آموزشی و محصولات کاربردی با شما به اشتراک بگذارند. فعالیت ما در حوزه آموزش از سال ۱۳۸۱ آغاز شد و در آن زمان محتوای فارسی جامع و موثر موجود نبود و به همین دلیل بر حسب نیاز های مطرح شده در شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد, نسبت به تولید محتوا در مدل های مختلف اقدام کردیم. محصولات ما با قیمت های بسیار ناچیز (و بعضا رایگان) در اختیار شما دوست و همراه عزیز قرار گرفته اند و ما انتظار داریم که اولا اگر آنها را مناسب و کاربردی تشخیص دادید با نظرات خود ما را در ادامه راه مصمم تر کنید و ثانیا اگر مورد پسند شما قرار نگرفتند ما را از انتقادات سازنده خود محروم نفرمائید.

ای نماد فرانش

ساماندهی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فردانش می باشد.